آپدیت خروس جنگی در کافه بازار منتشر شد!

 


بازی موبایلی «خروس جنگی» که با کسب غزال زرین بهترین بازی موبایل سال ایران، بهترین بازی سال از دیدگاه مخاطبین در چهارمین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران و البته دیپلم افتخار بهترین بازی کژوال سال از چهارمین جشنواره‌ی بازی‌های رایانه‌ای تهران یکی از پرافتخارترین عناوین موبایلی صنعت بازی ایران به حساب می‌آید، سرانجام راه خود را به بازارهای جهانی پیدا کرد.
«خروس جنگی» پیش از این و برای مدت زمان بیش از یک سال، لقب پردرآمدترین بازی اندرویدی ایرانی را بر دوش می‌کشید و حال نیز با گذشت بیش از دو سال از عرضه‌ی رسمی خود، روزانه میزبان چند صد هزار کاربر روی تلفن‌های هوشمند است.
استودیو مدریک هم‌اکنون بازی را به‌صورت کاملا مستقل و در دو فروشگاه آنلاین موبایلی اپ‌استور و گوگل‌پلی عرضه کرده است. به این ترتیب، «خروس جنگی» اولین بازی موبایلی ایرانی خواهد بود که با استراتژی F2P روانه‌ی این استورها می‌شود.
شایان ذکر است که سیستم مبارزات بازی و رابط کاربری آن، دچار تغییرات شگرفتی شده است و نسخه‌ی کنونی – که از طریق کافه بازار با زبان فارسی نیز در دسترس قرار گرفته – با آن‌چه پیش از این از «خروس جنگی» دیده بودیم تفاوت‌های بسیاری دارد.
«خروس جنگی» هم‌اکنون در ترکیه، عربستان جنوبی و امارات در دسترس است و به‌زودی نسخه‌های ویژه اروپا و آمریکای شمالی آن نیز منتشر خواهد شد.

نشر بین‌المللی خروس‌جنگی در Google Play Store

نمایی از سرزمین خروس‌نشین در نسخه جدید بازی خروس جنگی!

 

آخرین آپدیت بازی قبل از انتشار بین‌المللی بازی منتشر شد! تغییرات :
اضافه شدن اجزای جدید در قسمت ساخت خروس
بهبود ظاهر نژاد سایبرگ
رفع مشکلات اتحاد
رفع چند مشکل ظاهری در تورنومنت
بهبود سیستم مبارزه
تغییر بالانس نژادها
تغییر سیستم بالارفتن سطح
امکان مشاهده آیتم هایی که سطح خروس شما برای خرید آن کافی نیست
بهبود فونت بازی

نظر خود را بنویسید

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

فرم تماس با ما

  Mail is not sent.   Your email has been sent.
Top